top of page
Поиск
  • yatran-berestivets

Всеукраїнський турнір «ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020» серед жіночих команд Вищої ліги

17 лютого 2020 року у Чернігові стартував ігровий сезон у жіночому футболі. Саме в цей день розпочались матчі Всеукраїнського турніру «ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020» серед жіночих команд Вищої ліги на оновленому стадіоні СДЮШОР «Юність» (м. Чернігів, проспект Перемоги, 110), який вміщує до 3000 глядачів.

Участь у змаганях прийняли 6 команд вищого дивізіону, які надали офіційні підтвердження, а саме:

- "ЕМС-Поділля" м.Вінниця - "Житлобуд-1" м.Харків - "Житлобуд-2" м.Харків - "Ладомир" м.Володимир-Волинський, Волинська область - "Родина-Ліцей" м.Костопіль, Рівненська область - "Ятрань-Берестівець" с.Берестівець, Черкаська область

Команди зіграли між собою в одне коло і визначили переможця та призерів турніру. Тривалість матчу складали два тайми по 30 хвилин. Також за регламетом нічийних результатів у матчах не могло бути, а переможець визначався у серії післяматчевих пенальті. А отже за перемогу команді нараховувалося 3 очки, переможцю у серії пенальті - 2 очки, за поразку в серії пенальті - 1 очко та 0 очок команді, яка зазнала поразки.

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ:

17.02.2020 року Матч №1   – «Житлобуд-1» 4:0 «ЕМС-Поділля» Матч №2   – «Житлобуд-2» 6:0 «Родина-Ліцей» Матч №3   – «Ладомир» 1:2 «Ятрань-Берестівець» 18.02.2020 року Матч №4   – «Родина-Ліцей» 0:4 «Житлобуд-1» Матч №5   – «ЕМС-Поділля» 0:1 «Ятрань-Берестівець» Матч №6   – «Житлобуд-2» 6:0  «Ладомир» 19.02.2020 року Матч №7   – «Ятрань-Берестівець» 0:1 «Житлобуд-2» Матч №8   – «Ладомир» 0:7 «Житлобуд-1» Матч №9   – «ЕМС-Поділля» 3:0 «Родина-Ліцей» 20.02.2020 року Матч №10  – «Родина-Ліцей» 1:3 «Ладомир» Матч №11  – «Житлобуд-2» 6:0 «ЕМС-Поділля» Матч №12  – «Житлобуд-1» 1:1 «Ятрань-Берестівець»

Серія пенальті - «Житлобуд-1» 5:4 «Ятрань-Берестівець» 21.02.2020 року Матч №13  – «Ладомир» 2:0 «ЕМС-Поділля»  Матч №14  – «Ятрань-Берестівець» 4:0 «Родина-Ліцей» Матч №15  – «Житлобуд-1» 1:0 « Житлобуд-2»